Плоскогубці діелектричні INTERTOOL NT-0314 200 мм, 1000 В, CrV 6150




Опис



Безпечна робота
Плоскогубці діелектричні застосовуються для утримання та затискання деталей, кріплень. Також за допомогою них ви легко зможете перерізати дроти, кабелі, тощо. Використовуються у роботі з електромережами, запобіжниками, перемикачами та різними приладами. Безпечні під час роботи з напругою до 1000 В.

Ізольовані ручки
На металевий корпус плоскогубців нанесене додаткове діелектричне покриття, яке захищає майстра від ураження електричним струмом. Ручки з пластику із захисними екранами проти випадкового зісковзування дроту.

Надійна конструкція
Інструмент виготовлений з Cr-V сталі, найкращої у своєму сегменті. У складі цієї сталі присутні хром та ванадій, які надають їй високу стійкість до зносу. Також сталь вирізняється довговічністю та не схильна до крихкого руйнування. Нікельоване покриття підвищує корозійну стійкість.
Характеристики
Особливості: Pearl Nickel
Довжина: 200 мм
Матеріал виготовлення: Cr-V сталь
Матеріал рукоятки: ПВХ, ізольовані
Максимальна напруга: 1000 В
Твердiсть за шкалою Роквелла: 55 HRC
Вага: 0,436 Кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Плоскогубці |
| Твердість губок | 55 HRC |
| Довжина інструменту | 200 мм |
| Вага | 0.436 кг |
| Діелектричне покриття | Так |
| Стан | Новий |
| Особливості | Діелектричні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 200 |
| Покриття | pearl nickel |
| Твердість за шкалою Роквелла | 55 HRC |
| Тип сталі | С55 |
| Максимальна напруга | 1000 В |
- Ціна: 199 ₴

