Бокорізи діелектричні INTERTOOL NT-0322 160 мм, 1000 В, CrV 6150





Безпечна робота
Бокорізи діелектричні застосовуються для захоплення та перерізання дротів з можливою небезпекою ураження електричним струмом. Використовуються у роботі з електромережами, запобіжниками, перемикачами та різними приладами. Безпечні під час роботи під напругою до 1000 В.

Ізольовані ручки
На металевий корпус бокорізів нанесене додаткове діелектричне покриття, яке захищає майстра від ураження електричним струмом. Ручки з пластику мають спеціальні захисні екрани проти випадкового зісковзування дроту.

Надійна конструкція
Інструмент виготовлений з Cr-V сталі, найкращої у своєму сегменті. У складі цієї сталі присутні хром та ванадій, які надають їй високу стійкість до зносу. Також сталь вирізняється довговічністю та не схильна до крихкого руйнування. Нікельоване покриття підвищує корозійну стійкість.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Бокорізи |
| Довжина інструменту | 160 мм |
| Вага | 0.265 кг |
| Діелектричне покриття | Так |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 160 |
| Покриття | pearl nickel |
| Матеріал виготовлення | хром-ванадієва сталь |
| Твердість за шкалою Роквелла | 55 HRC |
| Тип сталі | С55 |
| Максимальна напруга | 1000 В |
- Ціна: 159 ₴

