Скоба гартована 14 мм, пак. 1000 шт., ширина 11,3 мм, переріз 0,70 мм INTERTOOL RT-0134


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Вид | Скоби для канцелярських степлерів |
| Кількість в упаковці | 1000 шт. |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.107 |
| Висота скоби | 14 мм |
| Перетин скоби | 0.7 мм |
| Сумісність | RT-0102, RT-0103, RT-0104, RT-0120, RT-0201 |
| Колір | Світло-сірий |
| Ширина скоби | 11.3 мм |
- Ціна: 25 ₴

