Скоба гартована 12 мм, пак. 1000 шт., ширина 11,3x1,20 мм INTERTOOL RT-0152


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Країна виробник | Китай |
| Вид | Скоби для канцелярських степлерів |
| Кількість в упаковці | 1000 шт. |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.163 |
| Висота скоби | 12 мм |
| Перетин скоби | 1.2 мм |
| Сумісність | RT-0202 |
| Ширина скоби | 11.3 мм |
- Ціна: 39 ₴

