Комплект прозорих клейових стрижнів 11,2 мм x 300 мм, пак. 2 кг INTERTOOL RT-1024


ОПИС



Призначення
Комплект прозорих клейових стрижнів INTERTOOL - витратний матеріал для клейових пістолетів. Такий гарячий клей відмінно підходить для творчих виробів, декоративних робіт та різнопланових побутових потреб. Ці універсальні силіконові стрижні склеюють папір, картон, дерево, тканину, пластик, кераміку, шкіру тощо.

Параметри
Клейові стрижні напівпрозорі та універсальні, підходять для різних завдань. Діаметр стрижня 11,2 мм - один із найпоширеніших і найпопулярніших розмірів, підходить до будь-яких марок клейових пістолетів. Сам стрижень довжиною 300 мм в упаковці 2 кілограма стрижнів.

Якісний матеріал
Стрижні виготовлені з високоякісної сировини марки Dupont. Такий термоклей складається з сополімеру ЕВА, він нетоксичний, не виділяє запаху та не містить розчинників. Напівпрозорий високов'язкий клей дозволяє надійно скріплювати різні матеріали, твердішаючи в міру остигання через 30-40 секунд.
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ RT-1024
| Температура розм'якшення | 85 °С |
|---|---|
| Час застигання | 30-40 сек |
| Температура текучості | 160-170 °С |
| Матеріал виготовлення | ЕВА (етиленвінілацетат) |
| Довжина стрижня | 300 мм |
| Діаметр стрижня | 11.2 мм |
| Колір | прозорий |
| Вага упаковки | 2 кг |
| Вага | 2,160 кг |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 2.16 г |
| Вага упаковки | 2 кг |
| Діаметр | 11.2 мм |
| Довжина | 30 мм |
| Призначення | Універсальний |
| Стан | Новий |
| Колір | Прозорий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр стрижня | 11.2 |
| Довжина стрижня | 300 мм |
| Матеріал виготовлення | ЕВА (етиленвінілацетати) |
| Об`єм | 0.003353 |
| Температура розм'якшення | 85 с |
- Ціна: 599 ₴

