Комплект прозорих клейових стрижнів 7.4 мм*200мм, уп. 1кг INTERTOOL RT-1036



Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Довжина | 200 мм |
|---|---|
| Температура розм'якшення | 85 °С |
| Час застигання | 30-40 сек |
| Температура плинності | 160-170 °С |
| Матеріал виготовлення | ЕВА (етиленвінілацетати) |
| Діаметр стрижня | 7,4 мм |
| Вага | 1,030 кг |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Вага | 1.03 г |
| Довжина | 200 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр стрижня | 7,4 |
| Матеріал виготовлення | ЕВА (етиленвінілацетати) |
| Об`єм | 0.001634 |
| Температура розм'якшення | 85 с |
- Ціна: 279 ₴

