Пістолет клейовий 80(245)Вт, 215-230 °C під стрижні 10.8-11.5 мм INTERTOOL RT-1104





Опис



Призначення
Клейовий пістолет INTERTOOL RT-1104 ідеально підходить для хобі, виготовлення різноманітних виробів та для ремонтних робіт. Стане в пригоді дизайнерам, флористам, конструкторам, та іншим умільцям зі сфери «хенд-мейд».

Можливості
За допомогою термопістолета ви моментально склеїте елементи, предмети, поверхні, при цьому клейові стрижні добре взаємодіють з більшістю матеріалів: папером, картоном, тканиною, шкірою, склом, керамікою, деревом тощо.
Вам більше не потрібно годинами чекати склеювання деталей, вже після декількох хвилин після нанесення у вас виходять міцні, надійні шви, які не поступаються міцністю механічному кріпленню.

Зручна робота
Клейовий пістолет має компактний корпус зі зручним курком, це полегшує роботу з дрібними виробами в умовах обмеженого простору та дозволяє точно дозувати клей в необхідних кількостях.
Вам не доведеться щоразу відключати термопістолет від електромережі. На корпусі розміщена кнопка вмикання/вимикання, достатньо просто на неї натиснути й надлишки клею не будуть вам дошкуляти під час тривалого процесу склеювання або перерви в роботі.
Підпружинена складана ніжка-підставка стійка та гарантує безпеку під час експлуатації, ви можете залишати термопістолет на столі, не боячись займання.
Характеристики
Гарантія: 12 Міс.
Максимальна температура: 215-230 °С
Напруга живлення: 230 В
Споживана потужність: 80 (245) Вт
Продуктивність: 13-30 Г/хв.
Діаметр стрижня: 10.8-11.5 мм
Вага: 0,393 Кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.417 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діаметр стрижня | 11.2 мм |
| Максимальна робоча температура | 230 град. |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 80 Вт |
| Стан | Новий |
- Ціна: 329 ₴

