Набір корончатих свердел для плитки, 32-83 мм, 5 шт, вольфрамове напилення + напилок, кейс INTERTOOL SD-0428





Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Набір корончатих свердел для роботи з плиткою, розмірами 33-83 мм. Свердла з шестигранним хвостовиком виготовлені зі сталі з вольфрамовим напиленням, оснащені напрямним свердлом. У комплект входить 5 свердел різних діаметрів, а також напилок. Всі інструменти укомплектовані в спеціальний кейс. Допустима кількість обертів 800-1500 об/хв. Сфера застосування: цегла, склопластик, дзеркало, кераміка, фарфор, скло.
Особливості
Широка сфера застосування,
Вольфрамове напилення,
Напрямне свердло.
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ SD-0428
| Діаметр свердла | 33; 53; 67; 73; 83 мм |
|---|---|
| Кількість в наборі | 5 од. |
| Застосування | для плитки, бетону, цегли, пластику і деревини |
| Тип | корончасті свердла |
| Вага | 1,900 кг |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Країна виробник | Китай |
| Максимальний діаметр | 83 мм |
| Мінімальний діаметр | 33 мм |
| Застосування коронки/пилки | Цегла, Плитка, Дерево, Бетон |
| Тип | Набір коронок свердлильних |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.9 |
| Кількість в наборі | 5 ед |
| Застосування | для плитки, бетону, цегли, пластику й дерева |
- Ціна: 879 ₴


