Набір корончатих свердел для плитки, 32-73 мм, 4 од., вольфрамове напилення INTERTOOL SD-0429




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Набір корончатих свердел для плитки, 32-73 мм, 4 од., вольфрамове напилення INTERTOOL SD-0429
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ SD-0429
| Діаметр свердла | 33; 53; 67; 73 мм |
|---|---|
| Кількість в наборі | 4 од. |
| Застосування | для плитки, бетону, цегли, пластику і деревини |
| Тип | корончаті свердла |
| Вага | 0,750 кг |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Країна виробник | Китай |
| Максимальний діаметр | 73 мм |
| Мінімальний діаметр | 33 мм |
| Застосування коронки/пилки | Плитка |
| Стан | Новий |
| Тип | Набір коронок свердлильних |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.75 |
| Кількість в наборі | 4 ед |
| Застосування | для плитки, бетону, цегли, пластику й дерева |
- Ціна: 449 ₴

