Бур SDS MAX, QUADRO, 38x400мм INTERTOOL SDM-3840



Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Тип | SDS MAX |
|---|---|
| Диаметр бура | 38 мм |
| Длина | 400 мм |
| Тип наконечника | QUADRO, двойная каннелюра крепления |
| Тип стали | 40 Cr |
| Применение | для кирпича и бетона |
| Твердость по шкале Роквелла | 53-54 - тело бура; 90 - наконечник HRC |
| Вес | 1,300 кг |
Бури та свердла №1 в Україні. За результатами незалежного рейтингового дослідження у рамках проекту Українська Народна Премія у 2021 році.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.3 |
| Діаметр бура | 38 мм |
| Довжина | 400 |
| Об`єм | 0.000784 |
| Застосування | для цегли та бетону |
| Тип | SDS MAX |
| Тип наконечника | QUADRO, подвійна каннелюра кріплення |
| Тип сталі | 40 Cr |
- Ціна: 1 149 ₴

