Ключ розвідний 200 мм, ізольована рукоятка,нікелеве покриття INTERTOOL XT-0020




ОПИС



Призначення
Ключ розвідний призначений для роботи з різними кріпленнями та по функціоналу здатний замінити цілий розмірний ряд гайкових ключів. Використовується при виконанні сантехнічних, авторемонтних та монтажних робіт.

Висока якість виготовлення
Ключ має стійкість до навантажень - виготовлений із Cr-V сталі. У складі сталі присутні присадки хрому та ванадію, які надають виробу високу стійкість до зношування. Такий ключ відрізняється довговічністю та не схильний до руйнування.

Можливості
Вигравіювана міліметрова шкала на робочій частині не стирається з часом й дозволяє швидко налаштувати потрібний розмір. Паралельні гладкі губки ключа рівномірно тиснуть на грані кріплення, що унеможливлює їх пошкодження. За допомогою черв'ячного гвинта здійснюється плавне переміщення губок на потрібну відстань. Шестигранний отвір на кінці ручки дозволяє працювати з кріпленнями як накидним ключем.

Зручна робота
Ключ має зручну ручку з гумовою накладкою, вона не ковзає в руці та забезпечує відмінне захоплення в роботу. Сама конструкція ключа не обтяжує руки та дозволяє комфортно працювати тривалий час.
| Артикул | Розмір | Загальна довжина ключа, мм | Макс. відстань між губками, мм |
| XT-0015 | 6" | 150 | 20 |
| XT-0020 | 8" | 200 | 25 |
| XT-0025 | 10" | 250 | 30 |
| XT-0030 | 12" | 300 | 35 |
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ XT-0020
| Розмір | 0-25 мм |
|---|---|
| Довжина ключа | 200 мм |
| Покриття | нікелеве |
| Покриття рукоятки | гума |
| Вага | 0,283 кг |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.283 кг |
| Довжина інструменту | 200 мм |
| Максимальна ширина захоплення | 25 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина ключа | 200 мм |
| Покриття | нікелеве |
| Покриття рукоятки | резина |
| Розмір | 0-25 |
- Ціна: 139 ₴

