Приставна драбина алюмінієва 14 ступенів INTERTOOL LT-0114


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сходи приставні LT-0114 ТМ INTERTOOL виготовлена з високоякісного екструдованого алюмінієвого профілю, відповідає європейському стандарту EN131. Вагою 5,9 кг, висотою 3960 мм, Оснащена 14 нековзними рифленими ступенями шириною 280 мм. Змінні пластикові вставки в основі стійок запобігають ковзанню по опорній поверхні. Незамінна річ на дачі, а так само при проведенні будівельних, монтажних робіт.
Особливості
Суцільнотягнутий екструдований профіль;
Нековзні рифлені щаблі;
Нековзні башмаки;
Легка вага;
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Вага | 5.9 кг |
| Максимальне навантаження | 150 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 3960 |
| Кількість ступенів | 14 ед |
| Об`єм | 0.092800 |
| Тип | приставна |
| Ширина сходів | 380 мм |
| Ширина щаблі | 280 мм |
- Ціна: 1 309 ₴

