Приставна драбина алюмінієва 18 ступенів INTERTOOL LT-0118


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сходи приставні LT-0118 ТМ INTERTOOL виготовлена з високоякісного екструдованого алюмінієвого профілю, відповідає європейському стандарту EN131. Вагою 8,4 кг, висотою 5080 мм Оснащена 18 нековзними рифленими ступенями шириною 280 мм. Змінні пластикові вставки в основі стійок запобігають ковзанню по опорній поверхні. Незамінна річ на дачі, а так само при проведенні будівельних, монтажних робіт.
Особливості
Суцільнотягнутий екструдований профіль;
Нековзні рифлені щаблі;
Нековзні башмаки;
Невелика вага;
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Вага | 8.4 кг |
| Максимальне навантаження | 150 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 5080 |
| Кількість ступенів | 18 ед |
| Об`єм | 0.119000 |
| Тип | приставна |
| Ширина сходів | 380 мм |
| Ширина щаблі | 280 мм |
- Ціна: 1 725 ₴

