Снігоприбирач бензиновий, 4-тактний, самохідний INTERTOOL SN-5500




Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Об'єм паливного бака | 3.6 л |
| Діаметр шнека | 298 мм |
| Загальні | |
| Вага | 75 кг |
| Висота захоплення | 510 мм |
| Ширина захвату | 560 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 тижня |
| Кількість швидкостей | 5 вперед/2 назад |
| Об`єм | 0.455680 |
| Об'єм двигуна | 163 куб. см |
| Тип двигуна | бензиновий, 4-х тактний |
| Тип запуску | пусковий тросик |
| Тип приводу | самохідний |
| Тип палива | бензин марки АІ-92 |
| Кут повороту жолоби | 180 град. |
- Ціна: 26 999 ₴

