Тачка садово-будівельна одноколісна INTERTOOL WB-1015




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Тачка WB-1015 має оцинкований знімний лоток об'ємом 100 літрів. Тачка складається з розбірних частин, які компактно розміщені в пакованні. Рамна конструкція виготовлена з суцільногнутої труби, що збільшує загальний ресурс тачки та витримує заявлене навантаження. Тачка WB-1015 має пневматичне колесо з підшипником розміром 15 дюймів (4.00-8). Застосувана товщина аркуша під час виробництва тачки становить уже 0,9 мм, а вантажність тачки становить 180 кг. Одна з найбільш об'ємних тачок із представлених новинок INTERTOOL.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Вантажопідйомність | 180 кг |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 15.5 кг |
| Ширина | 680 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Об`єм | 0.055000 |
| Обсяг лотка | 100 л |
| Розмір колеса | 15"; пневматична з камерою, з підшипником |
| Тип лотка | знімний, оцинкований |
| Тип рами | труба цельногнутая 32x1,2 |
| Тип тачки | розбірна |
- Ціна: 1 539 ₴

