Міні дриль Zhongdi ZD-75705 Гравер


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Міні-дриль ZD-75705 - являє собою універсальний інструмент для різання, гравірування та шліфування скла, полірування ювелірних виробів, буріння отворів, точного моделювання.
Комплектація ZD-75705:
- бормашина ZD-75705 12V - 1 шт.;
- сталеві свердла - 5 шт.;
- латунні цанги - 5 шт. (діаметром: 0.5, 1.0, 1.5, 2.0, 2.5, 3.0);
- шліфувальні бури - 4 шт.;
- шліфувальний диск (тонкий) - 1 шт.;
- адаптер живлення 230V - 1 шт.;
- пластиковий кейс - 1 шт.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zhongdi |
| Країна виробник | Китай |
| Максимальний діаметр патрона | 3 мм |
| Мінімальний діаметр патрона | 0.5 мм |
| Стан | Новий |
| Тип | Дриль |
| Живлення | |
| Споживана потужність | 18 Вт |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Максимальна кількість обертів | 12000 |
| Живлення | 220 V |
- Ціна: 765 ₴

